Hoi, Gerjan hier. Ik ben 29 jaar en woon in het mooie Amersfoort. Samen met mijn broertje woon ik in het huis waar ik ben opgegroeid. Onze ouders hebben we eruit getrapt. Een kat en een grasparkiet houden ons gezelschap.
Wat doe je in je vrije tijd? Denk aan hobby’s, vakanties, sporten, etc.
Naast werk sport ik erg graag. Na een dag stilzitten achter de computer, ga ik graag een stuk fietsen, voetballen, hardlopen of fitnessen. Snowboarden vind ik ook erg leuk. Daarnaast doe ik vrijwilligerswerk bij de kerk als ouderling. Op zonnige dagen pak ik graag mijn klassieke Kever of tour ik lekker een stuk op de motor.
Wat is je beste eigenschap?
Ik ben erachter gekomen dat ik erg goed ben in Hitster.
Wat was je grootste werk/studieblunder?
Niet persé werk/studie gerelateerd, maar ik heb 2x met mijn Kever stilgestaan langs de snelweg met een lege tank.
Wat is je favoriete serie of game?
De meeste afleveringen van Brooklyn 99 kan ik inmiddels helemaal meepraten.
Waarom deze job en waarom Ndus3?
Ik zocht werk dichter bij huis en waarbij ik meer op kantoor kon gaan werken. Daarnaast wil ik me graag verder gaan ontwikkelen in .NET. Via Richard heb ik een gesprek gehad bij Defensie in Amersfoort en dit klikte gelijk!
Wat wil je komend jaar qua werk in ieder geval bereiken?
Mezelf verder ontwikkelen op het gebied van .NET en testing. Ik heb mezelf afgelopen jaren in de breedte erg ontwikkeld. Nu wil ik eens de diepte in.
Welke branche zou je nog wel eens in terecht willen komen?
Iets in de richting van sport en gezondheid vind ik ook wel heel interessant!
Waarvoor mogen we je ‘s nachts wakker maken?
Op wintersport gaan.
Wat zijn je guilty pleasures?
Ik heb een guilty pleasures lijst op Spotify met nummers van Kelly Clarkson, Dido en Ronan Keaton, Nickelback, Avril Lavigne, etc.
Wil je nog iets kwijt..?
Ik kan zo snel niks verzinnen..